Wylot z
Przylot do
Data wylotu
 
Data przylotu
 
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (2 - 12 lat)
Znajdź oferty
Tanie przeloty do Mediolanu
LOT MEDIOLAN DATA WYLOTU LINIA LOTNICZA CENA
Poznań - Mediolan   od 2018-06-05 do 2018-10-05     159.00
Gdańsk - Mediolan   od 2018-06-05 do 2018-09-01     39.00
Katowice - Mediolan   od 2018-06-04 do 2018-09-01     39.00
Warszawa - Mediolan   od 2018-06-04 do 2018-10-05     79.00
Warszawa - Mediolan   od 2018-06-04 do 2018-10-24     99.00
Gdańsk - Mediolan   od 2018-06-04 do 2018-10-26     65.00
Kraków - Mediolan   od 2018-06-05 do 2018-10-24     70.00
Wrocław - Mediolan   od 2018-06-04 do 2018-09-01     63.00

Bezpośrednie tanie loty do Mediolanu – Włochy zapewniają tanie linie Ryanair, Wizzair oraz regularne linie Polskie linie lotnicze LOT i Lufthansa. Tanie przeloty z 6 lotnisk w Polsce, przyloty na lotnisko Mediolan-Bergamo oraz Mediolan-Malpensa. Bezpośrednio do Mediolanu wylecimy z Warszawy, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Gdańska oraz Poznania. Rezerwuj tani swój tani lot lub zadzwoń do naszych konsultantów, infolinia czynna 7 dni w tygodniu.


Loty Wrocław Mediolan Loty z Wrocławia do Mediolanu. Bezpośrednie loty na trasie Wrocław – Mediolan Bergamo (BGY) oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Przewoźnik proponuje Państwu korzystne połączenia. Dzięki liniom Ryanair na włoskie lotnisko z Wrocławia w sezonie letnim 2018 dotrzemy zaledwie w dwie godziny. Przeloty realizowane są w poniedziałki i w piątki. Wyloty z Wrocławia w poniedziałki w godzinach popołudniowych o 15:15, lądowanie w Mediolanie o godzinie 16:55, natomiast w piątki 19:30-21:10. Loty powrotne z Mediolanu do Wrocławia także dwa razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 13:10-14:50 oraz w piątki o godz 21:35-23:15... {czytaj więcej}


Wizzair Katowice Mediolan Wizzair Katowice Mediolan. Dzięki węgierskim tanim liniom Wizzair z katowickiego lotniska Katowice – Pyrzowice do Mediolanu dotrzemy trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz w soboty. Wyloty z Katowic w sezonie letnim 2018 odbywają się o godz 10:20 przylot do Bergamo (BGY) o godz 12:05. Wizzair oferuje także połączenia z Mediolanu Bergamo do Katowic 3 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) w godzinach 12:35-14:15... {czytaj więcej}


Loty Warszawa Mediolan Loty Warszawa Mediolan. Węgierskie tanie linie lotnicze Wizzair proponują atrakcyjne oferty lotów na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Mediolan Bergamo (BGY). Wyloty w sezonie letnim 2018 realizowane są pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele o godzinie 06:20, natomiast planowo przylot do Mediolanu odbywa się o godzinie 08:25. Tanie linie Wizzair oferują połączenia także z Mediolanu do Warszawy (poniedziałek, środa, czwartek, piątek, niedziela). Z włoskiego lotniska Mediolan – Bergamo wylecimy o godz 09:00, przylot na warszawskie lotnisko Okęcie (WAW) o godzinie 11:00... {czytaj więcej}


Loty Gdańsk Mediolan Loty Gdańsk Mediolan. Z gdańskiego lotniska Gdańsk – Rębiechowo do włoskiego portu lotniczego w Mediolanie dotrzemy dzięki węgierskim tanim liniom lotniczym Wizzair. Wyloty oferowane są w sezonie letnim 2018 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki, wylot o godzinie 18:00, natomiast planowany przylot do Mediolan-Bergamo o godzinie 20:05. Atrakcyjne połączenia lotnicze Wizzair oferuje także na trasie Mediolan – Gdańsk. Wyloty z Bergamo o godz 20:40, lądowanie w Gdańsku o godz 22:40 (poniedziałki, piątki)... {czytaj więcej}


Ryanair Kraków Mediolan Ryanair Kraków Mediolan. Z krakowskiego lotniska Kraków – Balice (KRK) na lotnisko Mediolan - Bergamo (BGY) połączenia lotnicze oferują irlandzkie linie lotnicze Ryanair. Loty w sezonie letnim 2018 realizowane są 7 razy w tygodniu. Loty z Krakowa w poniedziałki startują o godzinie 22:05, natomiast planowany przylot do Mediolanu-Bergamo o godzinie 23:50, wtorki o 17:55-19:40, środy 17:30-19:15, czwartki o godz 16:35-18:20, piątki o godz 14:40-16:25, soboty 19:20-21:05 oraz w niedziele o godz 14:25-16:10. Linie lotnicze Ryanair proponują tanie loty na trasie Mediolan-Kraków... {czytaj więcej}


Loty Poznań Mediolan Loty z Poznania do Mediolanu oferuje irlandzki tani przewoźnik Ryanair. Promocyjne, bezpośrednie połączenia na trasie Poznań-Mediolan Bergamo (BGY) odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wylot z Poznania o godz 21:45, lądowanie w Mediolanie o godz 23:30. Loty powrotne także 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty). Z Mediolanu Bergamo wylot o godz 19:35, w Poznaniu lądowanie o godz 21:20... {czytaj więcej}


Lotnisko Mediolan Bergamo Port lotniczy Mediolan Bergamo znajduje się 45 km na północny wschód od Mediolanu i zaledwie 5 km od Bergamo. Lotnisko zajmuje trzecie miejsce w kraju pod względem ruchu pasażerskiego, rocznie obsługuje ponad 6 milionów pasażerów. Port lotniczy Mediolan współpracuje głównie z tanimi liniami lotniczymi. Chcąc dostać się na lotnisko samochodem należy kierować się autostradą A4, jeśli chodzi o transport koleją to z dworca w Bergamo na lotnisko kursują pociągi, którymi na miejsce dotrzemy zaledwie w 10 minut, podobnie jak autobusem.

Oferty lotów z Polskich lotnisk do Mediolanu. Sprawdź przykładowe tanie loty tanich linii lotniczych.

Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 3899
FR
2018-07-21 19:50 Warszawa (WMI)
2018-07-21 21:55 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 3898
FR
2018-07-28 22:20 Mediolan (BGY)
2018-07-29 01:20 Warszawa (WMI)
Oferta Warszawa - Mediolan
Cena: 600 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 3899
FR
2018-07-21 19:50 Warszawa (WMI)
2018-07-21 21:55 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 322
LO
2018-07-28 08:25 Mediolan (BGY)
2018-07-28 11:35 Warszawa (WMI)
Oferta Warszawa - Mediolan
Cena: 744 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 3899
FR
2018-07-21 19:50 Warszawa (WMI)
2018-07-21 21:55 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 320
LO
2018-07-28 20:45 Mediolan (BGY)
2018-07-28 23:55 Warszawa (WMI)
Oferta Warszawa - Mediolan
Cena: 1259 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 6877
FR
2018-07-22 15:25 Kraków (KRK)
2018-07-22 17:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
FR 6876
FR
2018-07-29 17:35 Mediolan (BGY)
2018-07-29 20:25 Kraków (KRK)
Oferta Kraków - Mediolan
Cena: 858 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 8845
FR
2018-08-03 20:30 Wrocław (WRO)
2018-08-03 22:10 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
FR 8844
FR
2018-08-10 22:35 Mediolan (BGY)
2018-08-11 01:15 Wrocław (WRO)
Oferta Wrocław - Mediolan
Cena: 488 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8311
FR
2018-07-14 11:50 Gdańsk (GDN)
2018-07-14 13:55 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8312
FR
2018-07-21 14:20 Mediolan (BGY)
2018-07-21 17:25 Gdańsk (GDN)
Oferta Gdańsk - Mediolan
Cena: 497 PLN
Wylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4034
FR
2018-07-28 22:45 Poznań (POZ)
2018-07-29 00:30 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio
FR 4033
FR
2018-08-04 20:35 Mediolan (BGY)
2018-08-04 23:20 Poznań (POZ)
Oferta Poznań - Mediolan
Cena: 456 PLN
mapa Mediolan

Mediolan - Mediolan to miasto położone w północnych Włoszech. Zamieszkuje je 1,3 mln mieszkańców. To najbogatsze miasto w Europie zachwyca piękną włoską architekturą oraz najnowszymi trendami mody, przyciąga wielu turystów z całego świata. To ważny ośrodek międzynarodowej turystyki.


Bezpośrednie loty z polskich lotnisk tanimi liniami lotniczymi do Mediolanu Bergamo.


Infolinia - Kontakt

32 728 30 26

www.lotydomediolanu.pl Tanie Loty Mediolan - Tanie Bilety Lotnicze do Mediolanu