Tanie loty do Mediolanu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Katowic
do Mediolanu od 99,00

Wylot

Wylot z: Katowice, Polska Lotnisko wylotu: Katowice, Pyrzowice(KTW)

Przylot

Przylot do: Mediolan, Włochy (MIL) Lotnisko przylotu: Mediolan, Dowolne lotnisko (MIL)

  • Linie lotnicze: Ryanair Katowice Mediolan Wizzair Katowice Mediolan

Cena od 99.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Katowic do Mediolanu tanimi liniami lotniczymi

Wizzair Katowice Mediolan. Dzięki węgierskim tanim liniom Wizzair z katowickiego lotniska Katowice – Pyrzowice do Mediolanu dotrzemy dwa razy w tygodniu we wtorki oraz w soboty. Wyloty z Katowic w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 odbywają się o godz 12:50, przylot do Bergamo (BGY) o godz 14:35. Wizzair oferuje także połączenia z Mediolanu Bergamo do Katowic 2 razy w tygodniu (wtorki, soboty) w godzinach 15:05-16:45. Bezpośrednie loty liniami Ryanair na trasie Katowice- Mediolan dwa razy w tygodniu. Wylot w środy w godz 17:40-19:30 oraz w soboty w godz 19:45-21:35. Loty z Mediolanu do Katowic także w środy w godz 15:25-17:15 oraz w soboty w godz 17:30-19:20.Najtańsze bilety lotnicze na trasie Katowice – Mediolan Bergamo – Katowice. Zarezerwuj promocyjne loty z Katowic do Mediolanu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Loty z Katowic do Mediolanu. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

W6

W6 1131

  • 2020-07-04 15:15 Katowice (KTW)
  • 2020-07-04 17:00 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6

W6 1131

  • 2020-07-09 18:15 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-09 20:55 Katowice (KTW)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 435 PLN

W6

W6 1131

  • 2020-07-02 16:00 Katowice (KTW)
  • 2020-07-02 17:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6

W6 1131

  • 2020-07-09 18:15 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-09 20:55 Katowice (KTW)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 435 PLN

W6

W6 1131

  • 2020-07-04 15:15 Katowice (KTW)
  • 2020-07-04 17:00 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6

W6 1131

  • 2020-07-07 17:30 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-07 20:10 Katowice (KTW)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 435 PLN

W6

W6 1131

  • 2020-07-02 16:00 Katowice (KTW)
  • 2020-07-02 17:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6

W6 1131

  • 2020-07-07 17:30 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-07 20:10 Katowice (KTW)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 435 PLN

W6

W6 1131

  • 2020-07-04 15:15 Katowice (KTW)
  • 2020-07-04 17:00 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6

W6 1131

  • 2020-07-11 17:30 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-11 20:10 Katowice (KTW)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 493 PLN

W6

W6 1131

  • 2020-07-02 16:00 Katowice (KTW)
  • 2020-07-02 17:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

W6

W6 1131

  • 2020-07-11 17:30 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-11 20:10 Katowice (KTW)

1h 40m / Bezpośrednio

Cena: 493 PLN

W6 1131

  • 2020-07-04 15:15 Katowice (KTW)
  • 2020-07-04 17:00 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

U2 Powrót

U2 2759

  • 2020-07-06 07:35 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-06 09:05 Barcelona (BCN)

17h 55m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1176

  • 2020-07-06 22:40 Barcelona (BCN)
  • 2020-07-07 01:30 Katowice (KTW)

17h 55m / 1 przesiadka

Cena: 514 PLN

W6 1131

  • 2020-07-02 16:00 Katowice (KTW)
  • 2020-07-02 17:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

U2 Powrót

U2 2759

  • 2020-07-06 07:35 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-06 09:05 Barcelona (BCN)

17h 55m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1176

  • 2020-07-06 22:40 Barcelona (BCN)
  • 2020-07-07 01:30 Katowice (KTW)

17h 55m / 1 przesiadka

Cena: 514 PLN

W6 1131

  • 2020-07-02 16:00 Katowice (KTW)
  • 2020-07-02 17:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 8962

  • 2020-07-12 16:20 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-12 18:00 Palma de Mallorca (PMI)

8h 30m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1184

  • 2020-07-12 21:55 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-07-13 00:50 Katowice (KTW)

8h 30m / 1 przesiadka

Cena: 574 PLN

W6 1131

  • 2020-07-02 16:00 Katowice (KTW)
  • 2020-07-02 17:45 Mediolan (BGY)

Czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

FR Powrót

FR 9170

  • 2020-07-08 11:35 Mediolan (BGY)
  • 2020-07-08 13:15 Palma de Mallorca (PMI)

13h 15m / 1 przesiadka

W6 Powrót

W6 1184

  • 2020-07-08 21:55 Palma de Mallorca (PMI)
  • 2020-07-09 00:50 Katowice (KTW)

13h 15m / 1 przesiadka

Cena: 574 PLN