Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Tanie loty z Warszawy (WAW) do Mediolanu (MIL) od 99.00 PLN
Wylot z:
Warszawa, Polska PL
Przylot do:
Mediolan, Włochy IT

Lotnisko wylotu:

Warszawa Modlin (WMI)

Lotnisko przylotu:

Mediolan Dowolne Lotnisko (MIL)

Data promocji: od 2018-07-01 do 2018-10-05


Loty Warszawa Mediolan. Węgierskie tanie linie lotnicze Wizzair proponują atrakcyjne oferty lotów na trasie Warszawa Okęcie (WAW) - Mediolan Bergamo (BGY). Wyloty w sezonie letnim 2018 realizowane są pięć razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki, piątki oraz niedziele o godzinie 06:20, natomiast planowo przylot do Mediolanu odbywa się o godzinie 08:25. Tanie linie Wizzair oferują połączenia także z Mediolanu do Warszawy (poniedziałek, środa, czwartek, piątek, niedziela). Z włoskiego lotniska Mediolan – Bergamo wylecimy o godz 09:00, przylot na warszawskie lotnisko Okęcie (WAW) o godzinie 11:00.

Polskie linie lotnicze PLL LOT oferują codzienne loty z Warszawy (WAW) do Mediolanu na lotnisko Mediolan Malpensa (MXP). Sprawdź rozkład lotów i rezerwuj bilety lotnicze liniami LOT. Loty z warszawskiego Okęcia do Mediolanu w sezonie letnim 2018 startują trzy razy dziennie o godz 07:50, 16:50 oraz 20:00. Loty powrotne z Mediolanu do Warszawy także 3 razy dziennie o godz 07:25, 10:45 i 19:45. Bezpośrednie przeloty z Warszawy do Mediolanu zapewniają również linie lotnicze Lufthansa, codzienne wyloty z lotniska Warszawa Okęcie (WAW) do Mediolanu Malpensa (MXP). Rezerwuj swój tani lot z Warszawy do Mediolanu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Proponowane loty z Warszawy do Mediolanu
Wylot
Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2018-09-06 10:05 Warszawa (WMI)
2018-09-06 16:30 Mediolan (BGY)
1
FR 1056
2018-09-06 10:05 Warszawa (WMI)
2018-09-06 12:10 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 4526
2018-09-06 15:00 Bruksela (CRL)
2018-09-06 16:30 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 1432
W6
2018-09-13 10:00 Mediolan (BGY)
2018-09-13 13:00 Warszawa (WMI)
Oferta 1
Cena: 256 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 3899
FR
2018-09-06 19:45 Warszawa (WMI)
2018-09-06 21:50 Mediolan (BGY)
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 1432
W6
2018-09-13 10:00 Mediolan (BGY)
2018-09-13 13:00 Warszawa (WMI)
Oferta 2
Cena: 263 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 15m / 1 przesiadka
2018-09-06 10:15 Warszawa (WMI)
2018-09-06 16:30 Mediolan (BGY)
1
FR 1058
2018-09-06 10:15 Warszawa (WMI)
2018-09-06 12:20 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 4526
2018-09-06 15:00 Bruksela (CRL)
2018-09-06 16:30 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 1432
W6
2018-09-13 10:00 Mediolan (BGY)
2018-09-13 13:00 Warszawa (WMI)
Oferta 3
Cena: 286 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 50m / 1 przesiadka
2018-09-06 13:40 Warszawa (WMI)
2018-09-06 20:30 Mediolan (BGY)
1
FR 4022
2018-09-06 13:40 Warszawa (WMI)
2018-09-06 15:40 Eindhoven (EIN)
FR
2
FR 4536
2018-09-06 18:50 Eindhoven (EIN)
2018-09-06 20:30 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 1432
W6
2018-09-13 10:00 Mediolan (BGY)
2018-09-13 13:00 Warszawa (WMI)
Oferta 4
Cena: 289 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka
2018-09-06 10:05 Warszawa (WMI)
2018-09-06 16:30 Mediolan (BGY)
1
FR 1056
2018-09-06 10:05 Warszawa (WMI)
2018-09-06 12:10 Bruksela (CRL)
FR
2
FR 4526
2018-09-06 15:00 Bruksela (CRL)
2018-09-06 16:30 Mediolan (BGY)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 3898
FR
2018-09-13 22:15 Mediolan (BGY)
2018-09-14 01:15 Warszawa (WMI)
Oferta 5
Cena: 317 PLN
www.lotydomediolanu.pl Tanie Loty Mediolan - Tanie Bilety Lotnicze do Mediolanu